KOLEKCE TANYA BURR

 Tanya BurrKDO JE TANYA BURR?

Tanya Burr je Beauty, Fashion & Lifestyle Bloggerka a YouTuberka. Po vystudování vysoké školy získala svou první opravdovou práci jako vizážistka u Laury Mercier, kde zdokonalovala své dovednosti a asistovala nejúspěšnějším anglickým vizážistům.  V současné době vede jeden z nejúspěšnějších blogů v UK, má milióny fanoušků na svém kanálu (YouTube.com/TanyaBurr), který měsíčně shlédne více jak 6 milionů sledovatelů. Tanya drží krok s aktuálními trendy a pravidelně navštěvuje London Fashion Week. Sama říká, že takové akce jsou pro ni obrovskou inspirací, kterou poté promítá do svých videí a článků. Díky její usilovné práci se z Tanyi stala opravdová celebrita, která pravidelně obsazuje stránky v prestižních časopisech a prochází se po červeném koberci.

Rok 2014 odstartoval její působnost na trhu s kosmetikou a Tanya vytvořila svojí první kolekci s názvem With Eye Candy, která obsahuje 10 odstínů laků na nehty a 12 odstínů matných i třpytivých lesků na rty. Důvod proč byla tato kolekce zařazena na oficiální eshop Real Techniques je jednoduchý. Tanya navazuje na úspěch sester Chapmanových a na jejich úspěšnou řadu kosmetických štětců. Tanyina fanouškovská základa je však daleko větší a aktivnější. 

KOLEKCE LESKŮ NA RTY

Zářící lesky na rty jsou vytvořeny nejnovějšími postupy a technologiemi. Každý lesk obsahuje hydratační výživné látky, které zaručí zdravý vzhled vašich rtů. Vybrat si můžete z 12 odstínů, ať už z krémových nebo ze shimmerem. Každý produkt obsahuje praktický aplikátor, kterým docílíte dlouhotrvajícího lesklého líčení.

KOLEKCE LAKŮ NA NEHTY

Kolekce laků na nehty obsahuje 10 odstínů, na jejichž tvorbě se podílely dvě světoznámé značky a to Chanel (flakon) a OPI (formule).  Kolekce obsahuje jak žhavé trendy barvy, tak i odstíny pro každodenní nošení. Laky se vyznačují dlouhou trvandlivostí, velkou odolností a jsou odolné vůči blednutí. Obsah jedné lahvičky činí 12 ml.

Kolekce laků na nehty

 


Tato stránka navazuje na O NÁS.