FAQ

1. Bude na vašem eshopu k prodeji nová kolekce od Real Techniques Bold Metals Collection?

Rádi bychom tuto kolekci do našeho sortimentu zařadili, v současné době však dochází ke změně našeho dodavatele, proto v současné době nemůžeme s jistotou říci, kdy se tato kolekce na eshopu objeví.

2. Jak se starat o štětce?

Aby Vaše štětce byly stále v dobrém stavu doporučujeme dodržovat následující postup. Čistěte štětce jednou týdně, nechte uschnout a skladujte v obalu, který je součástí každé sady. Důležité je nechat štětce schnout štětinami směrem dolů, aby nedošlo k poškození.

3. Jsou štětce Real Techniques testovány na zvířatech?

NE! Štětce Real Techniques mají status "cruelty free" což znamená, že nejsou vyrobeny z žádných zvířecích chlupů a štětin. Jsou tvořeny z ultra plyšových taklonových vláken.

4. Co dělá štětce Real Techniques lepšími než ostatní?

Vše je o detailech - existuje pět prvků, díky kterým jsou RT štětce báječné. O tom si můžete přečíct v sekci O nás. Díky vysoké kvalitě make-up štětců a díky odborným znalostem Samanthy a Nic Chapman, přináší Real Techniques  to nejlepší z nejlepšího.

5. Je možné si štětce Real Techniques prohlédnout osobně?

V současné době bohužel nedisponujeme žádným kamenným obchodem, kde by bylo možno si štětce prohlédnout. 

6. Lze si zásilku objednat do zahraničí?

V současné době se specializujeme na prodej v České republice a okrajově na Slovensko. Do jiných zemí nezasíláme. Ceník a podrobnosti o dopravě na Slovensko si můžete přečíst v sekci Doprava.

7. Jsou štětce opravdu pravé?

Ano, jsme oficiální distributoři značky Real Techniques pro Českou republiku.

8. Kde Vás můžeme kontaktovat v případě dotazu?

Své dotazy můžete zasílat na naši emailovou adresu: info@real-techniques.com, případně nás můžete kontaktovat na telefoním čísle 724316338 . Pokud vás zajímají novinky sledujte nás na našich facebookových stránkách nebo instagramu.

 8. Nehce se mi platit poštovné, je možnost osobního odběru?

Tuto možnost v současné době bohužel nenabízíme. V případě, že u nás nakoupíte nad 1 000 Kč při platbě předem, máte poštovné zdarma.